Kreator Bud
Gravity Park

Gravity Park

Метро
Житомирська
Введення в експлуатацію

Про проект

Концепція ЖК передбачає гармонійне поєднання житлового середовища та багатої природи навколо. Для цього використовуються максимально екологічні матеріали та технології. Так, стіни будинків зводяться з керамоблоку та цегли, а в оздобленні використовуються натуральні кольори. Також ЖК матиме автономне опалення з даховими котельнями, що дозволить бережливо використовувати енергоресурси.

Kreator Bud

Прибудинкову територію буде комплексно облаштовано. Водночас, разом зі створенням нової інфраструктури проєктувальники поставили собі завдання зберегти натуральне оточення будинків. У пішохідних зонах буде мінімальна кількість асфальту. А зі своїх вікон та терас мешканці спостерігатимуть не вікна сусідніх будинків, а дорослі зелені дерева.

Всі великі інфраструктурні об’єкти створюються трохи подалі від будинків, біля паркової зони поблизу сусідньої водойми. Там розташовані водні атракціони, пляж та зона для прогулянок, куди у мешканців Gravity Park буде прямий вихід.

Kreator Bud

Власна інфраструктура комплексу включає підземний та наземний паркінги, свою школу на 200 учнів та дитсадок на 160 місць. Також на території розташується SPA з чотирма басейнами: загальним, дитячим і двома індивідуальними. Простір спроєктований таким чином, аби мешканці та відвідувачі SPA не контактували без зайвої необхідності поза його межами.

Навколо ЖК також розкинувся Святошинський лісний масив, у пішій доступності — озеро Верховина, сквер Феодори Пушиної, SkyPark, пейнтбольний клуб. Найближча міська інфраструктура представлена двома супермаркетами, Київською клінічною лікарнею №7, Київським міжнародним університетом, відділеннями Нової пошти тощо. У двох хвилинах їзди від ЖК знаходиться станція метро «Житомирська» і велика транспортна розв’язка.

На перших поверхах будинків Gravity Park розташуються літні тераси, а вище — великі балкони від 5 до 20 квадратних метрів. Задля збереження натурального вигляду фасадів передбачені ніші під кондиціонери. У вхідних групах будинків також облаштують лапомийки для зручного догляду за домашніми улюбленцями.

В кожній житловій секції встановлять по два ліфти. Загалом на одному поверсі розмістяться в середньому 6 квартир. Акцент у плануваннях зроблений на просторих кухнях та вітальнях. При цьому житло на останніх поверхах матиме більш високі стелі.

Про проект

Контакти відділу продажу

Адреса

вул. Дегтярівська 17-19
м. Київ, Шевченківський район

Телефон
+38(044)-294-88-08
Графік роботи

Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
Сб-Нд: з 10:00 до 18:00